Darček

Najkrajší osobný darček pre celú rodinu


Narodilo sa Vašim známym bábätko? Alebo máte chuť darovať darček plný lásky? Mimi family stelesňuje ten najlepší darček pre rodinu. Z Mimi family vyskladáte muža, ženu, chlapčeka aj dievčato.
Zosobnite city, ktoré rodina pre vás predstavuje. mať na poličke vlastné bábiky s farbou pleti, farbou vlasov a vlastným menom tak, ako sa členovia volajú, je úžasné.
Myslite na to, že či má rodina jedno alebo viac detí, v Mimi si viete vyskladať toľko členov, koľko potrebujete. Darujete svoju rodinku starým rodičom? Ešte láskavejšie a krajšie riešenie!

Mať vlastnú bábiku je úžasné!
Mimi Dolls for whole family

Darček pre babku a dedkaTak ako každý rok, aj tento krát tápete, čo darovať svojim starým rodičom na Vianoce? Skúste im darovať svoju podobu rodinky. Každá babička či dedko sa poteší najviac, keď má svoje vnúčatá a deti pri sebe. Dajte im na Vianoce ako krásny personalizovaný darček Mimi family v podobe Vašej kompletnej rodiny. Vyberte si vlasy presne také, aké má Vaša mama, otec a aj deti. Dopasujte každej bábike svoje meno.
Ukážte svojim starkým, čo k nim cítite. Prestaňte darovať nezmyselné sviečky, bomboniéry alebo nové ponožky. Našim starkým nechýba nič, len aby mali pri sebe svoje deti a vnúčatá. Tak ako im darujete fotku svojej rodinky, darujte im aj Vaše vlastné Mimi. Budete tak stále pri nich.
Aj v tomto prípade samozrejme platí, že na našom webe si viete vyskladať toľko členov rodiny Mimi, koľko potrebujete - rôzne pohlavia, farbu pleti, vlasov a mená.
Mimi Dolls ako darček pre babku a dedka

Krásnemu bábätku darujete krásnu Mimi

Každý musí mať svoju Mimi. Darujte bábiku Mimi svojim blízkym pri narodení bábätka alebo pri krste alebo pri oslave prvých či druhých narodenín. Detičky Mimi zbožňujú, zaspávajú s nimi, jedia, objavujú kúzlo sveta. Mimi prirodzene voňajú ako bábätko, pretože ich 100% eko materiály nasajú vôňu malého telíčka. 
Každé bábätko, či už chlapček alebo dievčatko, má svoju Mimi so svojim menom, farbou plati a vláskov, ktoré ho budú sprevádzať niekoľko rokov. 
Materiály, z ktorých je Mimi vytvorená, sú bezpečné aj pre najmenších:
  • neobsahujú žiadne malé časti
  • sú pevné a odolné a dajú sa vyprať
  • sú prírodného charakteru, nie sú toxické
  • sú fantasticky tvarované na držanie v malej rúčke
  • sú príjemné na žužlanie, keď rastú zúbky
Mimi Dolls pre bábätká

Ktorá malá kaderníčka okúsi nové strihy?

Veľmi dlho sme sa sama nevedeli rozhodnúť, akým spôsobom vymyslíme bábikám Mimi vlasy. Bol nespočet pokusov s vlnou, flisom, niťami, bavlnkami, tričkovinou. Nakoniec sme našli prémiovú jemnú vlnu, ktorá splnila naše očakávania.

Prečo sú vlasy bábik také dôležité? No predsa preto, aby každá malá slečne, mohla česať svoju Mimi. česať, zapletať vrkoče, robiť indiánske copy, hrať sa so zapletaním... Tie odvážnejšie slečny si môžu skúsiť zo svojej Mimi urobiť krátkovlasú princeznú alebo jej vlásky podstrihnúť po ramená. Fantázii sa medze nekladú.
Mimi bábike sa dajú česať vlasy