Príbeh

Začiatky Mimi až po dnešný eshopAutori projektu Mimi Family
Autori projektu Mimi Family

Špeciálna ponuka do vypredania

Pri príležitosti spustenia nového webu a nových krajín, kde Mimi zasielame, sme pripravili špeciálnu akciu pri kúpe 4 Mimi. Posledná, štvrtá Mimi, je s 50% zľavou. Akcia je platná do 14.2.2021.

Ručná výroba

Bábika, šaty, kraťasy, vlásky - všetko je ručne šité a prišívané. Myslíme na to, aby Mimi dlho vydržala.

Celá rodinka

Objednať sa môže 1 bábika, dve alebo aj tri alebo koľkokoľvek treba. Mimi vie vyskladať celú rodinu.

Personalizované

V každej Mimi môžete vybrať farbu pleti, farbu vláskov aj dať jej vlastné meno do 5 znakov.

Úžasný darček

Mimi prinesie kuriér, zabalené sú s certifikátom o vytvorení a jedinečným sériovým číslom.

bavlnena babika

Bábiky Mimi sú ušité z úpletu a bavlny. Preto, aby boli príjemné na dotyk, mierne elastické a dali sa prať v pračke. Mimi je prirodzene rozložiteľná hračka vhodná aj pre batoľatá. Jej vlastnosti sme vymysleli tak, aby si ich užili maličké deti aj dospelí ako krásny darček.

bavlnena babika vlasy

Dámske postavy majú dlhé vlásky, aby ste si ich v prípade potreby mohli nielen česať, ale aj zapletať či skracovať. Sú z prírodnej vlny farbené prírodnými farbivami. Aj preto sa môžu mierne strapkať, to je ale ďalší dôvod urobiť bábike jemný podstrih vlasov :)

bavlnena babika saty

Šaty bábik sú zo 100% bavlny alebo úpletu. Nepúšťajú farby, sú ekologické a môžu sa prať v pračke na 40 stupňov. Dievčenské bábiky majú estetické ponnožky, štucne. Všetky šaty, kraťasky alebo tričká sa dajú meniť podľa potreby.

bavlnena babika sitie vlasy

Každá Mimi je tvorená na mieru - vopred je pripravené iba telíčko bábiky. Každé meno ručne nastavíme a vyšijeme do šiat. Puto medzi malou majiteľkou bábiky alebo rodinkou Mimi a skutočnou rodinou je nenahraditeľné, preto má každá Mimi svoje meno.